Anasayfa | DERSLER
Bil 103 Programlamaya Giriş Dersi

 

FİNAL SINAVI PROGRAMI

BIL 103 Laboratuvar sınavımız 11 Ocak 2014  Cumartesi günü Bilgisayar Laboratuvarında gerçekleşecektir. Lütfen linkteki plandan grubunuzu öğrenerek, sınavınıza zamanında geliniz. Şimdiden başarılar dilerim.

 

YARDIMCI WEB SAYFASI

Programlamaya giriş dersimiz için faydalanabileceğiniz, rahat anlaşılabilir bir dille izahların yapıldığı güzel bir web sayfası.

 

DERLEYİCİMİZ

Laboratuvar çalışmalarımızda kullanacağımız derleyicimiz. Ücretsiz bir yazılımdır. Kişisel bilgisayarınıza kurup, öncesinden derleyiciye aşınalık kazanmanızı şiddetle tavsiye ederim! Ayrıca sadece laboratuvar çalışmalarıyla yetinmeyip, bol bol pratik yapmanız programlama becerilerinizin gelişmesi için bir tavsiye değil elzemdir!

 

Dev C / C ++ derleyici        64 Bit İşletim Sistemleri İçin

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

31 Aralık 03 Ocak 2013 tarihleri arasında  BİL 102 Laboratuvarın da gördümüz, bir yapı gösteren pointer uygulaması.


Güncellenme Tarihi: 09.01.2014
Copyright © 2011 - Arş. Gör. İ.Ferdi ŞEN kişisel web sayfasıdır. Yayınlanan tüm bilgiler kişiye aittir. Herhangi bir kurum veya kuruluşu bağlamaz. Her hakkı saklıdır.